Klubtagság

Üdvözöljük fórumunkban!
Vendégkönyvünkbe bejelentkezés nélkül is írhat. Amennyiben fórumunk megtetszett, vagy a Subaru márka iránt érdeklödik, regisztrálja magát!

Klubtagság

HozzászólásSzerző: redbull » 2010.01.21., csüt. 18:22

Sziasztok!

Nemrég óta vagyok Subaru tulajdonos :alien: , és fórum user, persze nem klub tag mert nem regeltem még be magam, hogy minden hova tudjak írni. 8)
Ezért legyen az ember klub tag, hogy egymást marjuk? Lsd. Hősök Tere minitalik, topikot olvasgattam, hát meleg mit ne mondjak :D

Épp erről szólna ez az oldal, hogy segítsük egymást, ötleteket-tippeket adjunk, talikat tartsunk, de nem, ahogy elnézem itt teljesen más a szitu.
Peugeot klub tagként, sose volt ilyen mértékű marakodás, hogy jajj miért szerveztek külön álló mini talit, miért ne szerveznénk, addig se a Barátok köztet nézitek :D
Meg nem hiszem el, hogy akinek WRX vagy STi -je van, hogy csak márkán belül maradjak az nem rúgja el neki, mikor haladtam a 206 -ommal mellettem elzúzott egy STi azt majdnem háton pörögtem akkora szelet kavart . :lol: Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindenki tolja neki, még az is aki azt írja, hogy minek tolod neki városban. Persze tök igaza van ha galibát okoz, azzal magának okoz, vagy másnak, de nem hiszem hogy egymásnak kell esni emiatt. Elég lenne annyi, hogy haver relax, majd jön ring és ott mutasd meg mit tudsz.

Na hát csak ennyit szerettem volna, remélem nem bántottam meg senkit, mert nem az volt a célom, ill. nem leszek fekete bárány, azért mert elmondtam a véleményem...

Inkább minél több összejövetelt szervezni, nem csak 1-2 nagy talit: év elején közepén meg végén. És jó hangulatban eltölteni ezt az évet is!

Üdv.
Roland :angel:
redbull
Újonc
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.12.27., vas. 12:19
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: Flash » 2010.01.28., csüt. 19:30

Szia!

Üdv itt!

Remélem hogy elgondolkodtat legalább néhány embert az amiket írtál!
Örülök hogy elmondtad a véleményed.

Flash
Avatar
Flash
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 10:53
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó
Has liked: 94 times
Been liked: 150 times

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: Rajtprogram » 2010.01.29., pén. 10:14

redbull írta:... Peugeot klub tagként, sose volt ilyen mértékű marakodás, hogy jajj miért szerveztek külön álló mini talit, miért ne szerveznénk, addig se a Barátok köztet nézitek :D
Meg nem hiszem el, hogy akinek WRX vagy STi -je van, hogy csak márkán belül maradjak az nem rúgja el neki, mikor haladtam a 206 -ommal mellettem elzúzott egy STi azt majdnem háton pörögtem akkora szelet kavart . :lol: Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindenki tolja neki, még az is aki azt írja, hogy minek tolod neki városban. Persze tök igaza van ha galibát okoz, azzal magának okoz, vagy másnak, de nem hiszem hogy egymásnak kell esni emiatt. Elég lenne annyi, hogy haver relax, majd jön ring és ott mutasd meg mit tudsz.


Szia @redbull, üdv a klubban!
Bár ezt az estet kiragadva valóban igazad lehet, de azt is légyszíves vedd figyelembe, hogy nálunk már többször is volt probléma a talikon abból, hogy egy-két okostojás nyomta-forgatta-csúsztatta a dolgot. (most nem sütöm el azt a kézenfekvő poént, hogy biztos azért mert itt komolyabb járgányok vannak mint a pözsó klubban...) :)
Szóval itt nem arról van szó hogy senki soha nem "rúgja el" neki lámpánál, vagy bárhol, (mert igenis, elrúgja-juk) hanem arról, hogyha klub meeting van, akkor ne égessük le a klubot+egyesületet. Nincs szükség balhéra.

Love+Peace
Avatar
Rajtprogram
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2005.07.12., kedd 09:51
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: redbull » 2010.02.04., csüt. 00:32

Sziasztok!

Persze jogos amit írsz, talikon beszélgetéssel töltsük el az időt, csapatni lehet a Pólus parkolóban is :)
lsd: http://sky-net.hu/subaru_csapatas/ --> első csapatásom összkerekes autóval, kék Impreza az enyém :angel:

Üdv.
RedBull
redbull
Újonc
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.12.27., vas. 12:19
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2010.02.04., csüt. 08:31

redbull írta:Sziasztok!
Persze jogos amit írsz, talikon beszélgetéssel töltsük el az időt, csapatni lehet a Pólus parkolóban is :)
lsd: http://sky-net.hu/subaru_csapatas/ --> első csapatásom összkerekes autóval, kék Impreza az enyém :angel:
Üdv.
RedBull


he-he-he...a Pólus hátsó parkolója hó nélkül is ilyen poén... :wink:
sz!
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: redbull » 2010.02.04., csüt. 20:28

hihihi :)
redbull
Újonc
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.12.27., vas. 12:19
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: redbull » 2010.02.11., csüt. 19:27

Sziasztok!

Lenne pár fotóm az Sti-Pesti találkáról, hova tudnám feltölteni itt fórumon belül, ha nem vagyok regisztrált tag?

Üdv,
RedBull
redbull
Újonc
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.12.27., vas. 12:19
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2010.02.11., csüt. 19:55

redbull írta:Sziasztok!

Lenne pár fotóm az Sti-Pesti találkáról, hova tudnám feltölteni itt fórumon belül, ha nem vagyok regisztrált tag?

Üdv,
RedBull



Hello,

Kérlek vedd fel a kontaktot Rossi46-al.
Ő intézi a galéria dolgokat.
Köszönjük,
Nokie
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: kilkeny » 2010.09.17., pén. 10:16

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok mikor találjátok meg a posztomat, mert szerintem ez az a rész amit csak ritkán olvastok. És talán itt nem zavarok senkit a beírásommal.
Nagyon tetszik a fórum, sokat okosodok, sok információt megtudok. Köszönöm.

A segítségeteket szeretném kérni.... Sajnos azt veszem észre magamon, hogy megferőződtem... hogyan tudnám lebeszélni magam, hogy ne vegyek egy Imprezát? :shock: 8) :lol: .... és már a barátnőm is ezzel nyaggat. Tud valaki segíteni? :))

Másik kérdés, kérés... azt szeretném kérdezni, hogy esetleg valaki akinek van egy Imprezája, nem vinne egy körre? Természetesen kifizetem az üzemanyagot, de ha nincs gyógyszer akkor had fertőződjek tovább... :)

Köszönöm,

Kilkeny
kilkeny
Újonc
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.12.30., kedd 09:49
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2010.09.17., pén. 11:05

kilkeny írta:Sziasztok!
Kíváncsi vagyok mikor találjátok meg a posztomat,
A segítségeteket szeretném kérni.... Sajnos azt veszem észre magamon, hogy megferőződtem... hogyan tudnám lebeszélni magam, hogy ne vegyek egy Imprezát? :shock: 8) :lol: .... és már a barátnőm is ezzel nyaggat. Tud valaki segíteni? :))
Másik kérdés, kérés... azt szeretném kérdezni, hogy esetleg valaki akinek van egy Imprezája, nem vinne egy körre? Természetesen kifizetem az üzemanyagot, de ha nincs gyógyszer akkor had fertőződjek tovább... :)
Köszönöm, Kilkeny


Most.
A fertőzésed kikúrálására esetleg az árak és a fenntartási költségek megvizsgálása nyújthat hathatós orvosságot. Ha ez nem gyógyít meg, akkor nem is vagy "annyira" beteg... :wink: (mind azok vagyunk jómagunk is, úgyhogy rossz helyen jársz... :lol: )
Barátnőd...hmm...fizesse Ő a benzint! :twisted:
Próbakör: hol vagy? (város)
Vagy tudom ajánlani az STi Pestiket...ott pár autó össze szokott jönni...még válogathatsz is... :mrgreen:
De szerintem attól függően, hogy eddig milyen autóval jártál, csak olaj lesz a tűzre...
Üdv: sz!lárd
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: Klubb tagság

HozzászólásSzerző: kilkeny » 2010.09.17., pén. 13:59

Szia Szilárd!

Köszi a válaszod. :) Sejtettem, hogy nem gyógyítható a dolog :) :lol:

Tudom, tudom.... de úgy vagyok vele, hogy inkább mosolyogva szálljak ki és be az autóba minden nap, mintsem azon sírjon a szám, hogy huuu ma megint elment ennyi benzin.
Azt hiszem, ez egy jó hobbi.... és a hobbi pedig azért van, hogy az embernek legyen mire költeni :D

Na majd megmondom a barátnőmnek , kíváncsi vagyok, mit fog szólni az ötletedhez. :twisted:

Általában Veszprémben, Székesfehérváron vagyok és Almádiban lakom... :),ezért is sajnálom, hogy lemaradtam a szezonzáró buliról, pedig biztos ott csorgattam volna a nyálamat.
Hát igen, lehet mondani, hogy autóbuzi vagyok, volt már kicsi, nagy, V8, V6, veterán... :) , már csak egy Subaru hiányzik a boldogsághoz, meg egy kis idő, míg összejön a pénz.

Szép napot,

Kil


Mathe Szilard írta:
kilkeny írta:Sziasztok!
Kíváncsi vagyok mikor találjátok meg a posztomat,
A segítségeteket szeretném kérni.... Sajnos azt veszem észre magamon, hogy megferőződtem... hogyan tudnám lebeszélni magam, hogy ne vegyek egy Imprezát? :shock: 8) :lol: .... és már a barátnőm is ezzel nyaggat. Tud valaki segíteni? :))
Másik kérdés, kérés... azt szeretném kérdezni, hogy esetleg valaki akinek van egy Imprezája, nem vinne egy körre? Természetesen kifizetem az üzemanyagot, de ha nincs gyógyszer akkor had fertőződjek tovább... :)
Köszönöm, Kilkeny


Most.
A fertőzésed kikúrálására esetleg az árak és a fenntartási költségek megvizsgálása nyújthat hathatós orvosságot. Ha ez nem gyógyít meg, akkor nem is vagy "annyira" beteg... :wink: (mind azok vagyunk jómagunk is, úgyhogy rossz helyen jársz... :lol: )
Barátnőd...hmm...fizesse Ő a benzint! :twisted:
Próbakör: hol vagy? (város)
Vagy tudom ajánlani az STi Pestiket...ott pár autó össze szokott jönni...még válogathatsz is... :mrgreen:
De szerintem attól függően, hogy eddig milyen autóval jártál, csak olaj lesz a tűzre...
Üdv: sz!lárd
kilkeny
Újonc
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.12.30., kedd 09:49
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: petkó » 2017.05.19., pén. 20:15

Sziasztok!
Most látom, hogy van ilyen topic!

Kérem, hogy a topic nevét írjátok át, legalább a cím legyen helyesen írva! A KLUB 1 B :!: :mrgreen:
(Hogy a hozzászólásokban 2 b--vel írják, még elnézem, de ez már a klubra nézve szegénységi bizonyítvány :!: )
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó

Az alábbiaknak tetszik petkó hozzászólása:
Pisti70
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re:

HozzászólásSzerző: petkó » 2017.05.20., szomb. 18:27

Gabba63 írta:Kérem profilomat, adataimat és hozzászólásaimat törölni.
Üdv



Mind az ötöt :?: :wink:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó

Az alábbiaknak tetszik petkó hozzászólása:
Ceofang
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2017.05.21., vas. 07:22

Gabba63 - t, valamint mind az 5 építő jellegű hozzászólását kérésére töröltem.
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó

Az alábbiaknak tetszik petkó hozzászólása:
TheSpartan85
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: Ceofang » 2017.05.21., vas. 08:31

Legyszi', a GYIK-et tegyetek at nyitottra. Koszi.

Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása (2 fő):
TheSpartan85Yocoo
Avatar
Ceofang
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2012.10.31., szer. 06:01
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 682 times
Been liked: 1469 times

HozzászólásSzerző: sztom » 2017.05.24., szer. 10:35

Lehet a választ sem látjuk majd. :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Forester XT 2006
WRX STI 2011

Az alábbiaknak tetszik sztom hozzászólása (2 fő):
BaboCeofang
Avatar
sztom
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2011.02.12., szomb. 08:37
Tartózkodási hely: Lajosmizse
Has liked: 165 times
Been liked: 29 times

Re:

HozzászólásSzerző: Babo » 2017.05.24., szer. 11:39

sztom írta:Lehet a választ sem látjuk majd. :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Sőt, már ez eredetit sem. :D
Pedig vicces volt CEO! :D
https://ibb.co/bAcbiF

Az alábbiaknak tetszik Babo hozzászólása:
Ceofang
Avatar
Babo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 22:05
Tartózkodási hely: Miskolc
Has liked: 295 times
Been liked: 219 times

HozzászólásSzerző: lor » 2017.05.24., szer. 12:15

Értem én a viccet, csak


Ceofang írta:Lehet most nem leszek nepszeru, de nem birtam kihagyni 8) :

http://kepkezelo.com/images/f7evpmh5tnl54mwmf2xg.jpg

Ha valakit esetleg zavar a trollkodasom, toroljetek! :mrgreen: Nem sertodom meg.
Remelem ti sem, mert emberileg (szinte) mindegyikotoket nagyon birom.


Hopp azóta tényleg kiderült, hogy nem ...
MEDVE!!!. . . . . . borzasztus falánkusz
nyik nyik nyik tanonc
Avatar
lor
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5528
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 14:37
Tartózkodási hely: miskócz, balkán
Has liked: 1 time
Been liked: 905 times

HozzászólásSzerző: Freechess » 2017.05.29., hétf. 12:55

Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok béna, de pártoló tagságom ellenére úgy tűnik, nagyon korlátozottak a lehetőségeim a fórum böngészésében.
Tudnátok segíteni? Köszönöm előre is.

Free
Üdv

Free :computer:
Freechess
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2006.05.22., hétf. 23:17
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 15 times
Been liked: 11 times

Re:

HozzászólásSzerző: TheSpartan85 » 2017.05.29., hétf. 13:21

Freechess írta:Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok béna, de pártoló tagságom ellenére úgy tűnik, nagyon korlátozottak a lehetőségeim a fórum böngészésében.
Tudnátok segíteni? Köszönöm előre is.

Free



Írj Hoodernek. vagy valamelyik adminnak.
Avatar
TheSpartan85
Bennfentes
Bennfentes
 
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2016.08.04., csüt. 19:09
Has liked: 166 times
Been liked: 107 times

Re:

HozzászólásSzerző: petkó » 2017.05.29., hétf. 15:06

Freechess írta:Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok béna, de pártoló tagságom ellenére úgy tűnik, nagyon korlátozottak a lehetőségeim a fórum böngészésében.
Tudnátok segíteni? Köszönöm előre is.

Free


Szia!

Most nézd meg :!: :wink:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: Freechess » 2017.05.30., kedd 13:13

petkó írta:
Freechess írta:Sziasztok!

Lehet, hogy csak én vagyok béna, de pártoló tagságom ellenére úgy tűnik, nagyon korlátozottak a lehetőségeim a fórum böngészésében.
Tudnátok segíteni? Köszönöm előre is.

Free


Szia!

Most nézd meg :!: :wink:


Köszönöm szépen! :hot:
Üdv

Free :computer:
Freechess
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2006.05.22., hétf. 23:17
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 15 times
Been liked: 11 times

HozzászólásSzerző: midgardcoil » 2017.06.06., kedd 10:00

Sziasztok!

Korábban voltam már itt a fórumon, szerettem volna Subarut venni magamnak, közben máshogy alakultak a dolgok. Mindenesetre örültem, hogy van egy átfogó fórum, ahol lehet kérdezni, beszélgetni, képeket osztani, adni-venni, stb. Több éve tagja vagyok másik márkához tartozó, ehhez hasonló közösségnek, és azt vettem észre, hogy mindenkinek jó, ha a fórum regisztráció után bárki számára hozzáférhető (akár reg. nélkül is). A kezdők könnyebben indulnak, belelátnak, mit jelent az adott típussal élni, a régi tagokat, akik tagságit is fizetnek, pedig egyáltalán nem zavarja.

Nem tudom, mi alapján zárjátok ki, akik nem fizetnek, de annyira nem szimpatikus lépés, hogy ha lenne Subarum, akkor sem akarnék csatlakozni. Most sógorom szeretne családi autónak egy 4.generációs Legacyt vásárolni, neki szerettem volna segíteni, hogy megérdeklődöm itt a fórumon, mik a tapasztalatok az adott típusról...Marad a Facebook. Ha szétnéztek nagyban, láthatjátok, hogy a jó modell, ami hosszú távon jót tesz a közösségnek, ha nyitott marad. Nekem már nem fog hiányozni, azért írtam le, mert biztosan lesznek, akiknek jól jönne, ha nyitott lenne a fórum. Mennek majd a Facebookra, ott meg aztán van színvonal.

Köszi a türelmet, üdv!
--
Gábor

Az alábbiaknak tetszik midgardcoil hozzászólása (4 fő):
BaboPisti70CeofangAirtibi
midgardcoil
Újonc
 
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2017.01.07., szomb. 00:43
Tartózkodási hely: Gödöllő
Has liked: 0 time
Been liked: 7 times

HozzászólásSzerző: Endlos » 2017.06.06., kedd 16:46

Sziasztok!
Kicsit eltévedtem.
Nemrég írtam ide többet is, válaszokat is kaptam Legacy vásárlás ügyben. Nem találom a topicot, és a saját hozzászólásaimat sem.
Endlos
Újonc
 
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.10.15., hétf. 13:30
Tartózkodási hely: Debrecen
Has liked: 1 time
Been liked: 1 time

Re: Klubtagság

HozzászólásSzerző: Flash » 2017.06.06., kedd 20:29

Ugye, kedves vezetőség, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel?
De nem vagyunk ezek szerint elegen... Vagy pont hogy elegen?...További jó szórakozást

Az alábbiaknak tetszik Flash hozzászólása (3 fő):
NateSAirtibiPisti70
Avatar
Flash
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 10:53
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó
Has liked: 94 times
Been liked: 150 times

Következő

Vissza: Magyar

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron