XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

A legnagyobb, évente megrendezésre kerülő nyilvános rendezvényünk

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Jani001 » 2015.06.29., hétf. 20:54

NateS írta:Tegye fel a kezét, akik a visszaúton leszakadva a konvojtól, majd a háromsávos autóúton Y fordulózva, álló kocsisort előzve körforgalomba szembe sávból behajtva végül velünk együtt a Tesco parkolójában kötött ki. Voltunk egy páran. Remélem a térfigyelő kamerát nem nézik vissza Esztergomban :)

Jelen! Azt én is beszoptam... A csorda szellem már csak ilyen! :D
Avatar
Jani001
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2437
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 00:08
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1040 times
Been liked: 731 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: NateS » 2015.06.29., hétf. 20:58

Jani001 írta:
NateS írta:Tegye fel a kezét, akik a visszaúton leszakadva a konvojtól, majd a háromsávos autóúton Y fordulózva, álló kocsisort előzve körforgalomba szembe sávból behajtva végül velünk együtt a Tesco parkolójában kötött ki. Voltunk egy páran. Remélem a térfigyelő kamerát nem nézik vissza Esztergomban :)

Jelen! Azt én is beszoptam... A csorda szellem már csak ilyen! :D


Jani, akkor te jöttél mögöttem (Fori XT) :) szép volt a kanyar ;)
Subaru Forester XT Sport MY16'
ex.Subaru Forester XT Platinum MY13'
Avatar
NateS
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2007.02.04., vas. 19:22
Has liked: 70 times
Been liked: 216 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Jani001 » 2015.06.29., hétf. 20:59

Köszi! Kénytelen voltam kicsit megindítani a seggét, nem volt más választásom! :lol:
Avatar
Jani001
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2437
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 00:08
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1040 times
Been liked: 731 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: petkó » 2015.06.29., hétf. 21:10

Cott90 írta:Sopronból is köszönet a szervezöknek és a részvevöknek!
Az odaút:
Reggel 5kor keltem és indultam találkozni Krisz #2-vel (fehér ültetett Bug, polír felnivel) hogy nekilóduljunk és találkozzunk a györi local meet-ek keménymagjával.

Nem a megérkezés, az utazás a legjobb:
Pláne ami utána jön. 150 autó Subaru eblémával egy konvojban nekiindul 8km-es sort alkotva a bazilika irányába. Az emberek integetnek, mutogatnak csodálnak és csodálkoznak.

Az ebéd után kezdödött a Subaru Olimpia.


Az eSTI party:
Miután elfogyasztottam az elsö víz-kikólám, megindult az este.
Így bulizik a klub.

A másnap:
Szerény személyem úgy indult neki ennek a túrának, hogy élményt gyüjt, amennyit csak lehet.

A büfében egy kávé után a tatabányai és györi elvtársakkal távoztunk a strand helyszínéröl.

Hazafele egymagamban biztos voltam benne, hogy ma nem az odaút, hanem a megérkezés lesz a legjobb. Megérkezni ennyi szép emlékkel, amit pénzért nem lehet megvenni. A testem az életbenmaradásért küzdött, de lelkileg maximálisan feltöltödve álltam meg az otthonom elött. Amíg hütöttem a motort, csak bámultam gyerekkori álmom és halkan odasúgtam: "Neked is köszönöm".


Te Cott90 ez olyan szép, hogy engedelmeddel megy a Honlapunkra a Klub / Klubtagok blogjai menübe :!: :D

Köszi a beszámolót!
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: petkó » 2015.06.29., hétf. 21:16

NateS írta:Tegye fel a kezét, akik a visszaúton leszakadva a konvojtól, majd a háromsávos autóúton Y fordulózva, álló kocsisort előzve körforgalomba szembe sávból behajtva végül velünk együtt a Tesco parkolójában kötött ki. Voltunk egy páran. Remélem a térfigyelő kamerát nem nézik vissza Esztergomban :)


Szegény Polgárőr a fejét fogta, mikor megérkeztem a körforgalomba. De nem fordultam meg, hanem rövidebb utat választva értelek utól benneteket, ha jól emlékszem, Szilárd elé soroltam be. :D
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Cott90 » 2015.06.29., hétf. 21:36

petkó írta:
Cott90 írta:Sopronból is köszönet a szervezöknek és a részvevöknek!
Az odaút:
Reggel 5kor keltem és indultam találkozni Krisz #2-vel (fehér ültetett Bug, polír felnivel) hogy nekilóduljunk és találkozzunk a györi local meet-ek keménymagjával.

Nem a megérkezés, az utazás a legjobb:
Pláne ami utána jön. 150 autó Subaru eblémával egy konvojban nekiindul 8km-es sort alkotva a bazilika irányába. Az emberek integetnek, mutogatnak csodálnak és csodálkoznak.

Az ebéd után kezdödött a Subaru Olimpia.


Az eSTI party:
Miután elfogyasztottam az elsö víz-kikólám, megindult az este.
Így bulizik a klub.

A másnap:
Szerény személyem úgy indult neki ennek a túrának, hogy élményt gyüjt, amennyit csak lehet.

A büfében egy kávé után a tatabányai és györi elvtársakkal távoztunk a strand helyszínéröl.

Hazafele egymagamban biztos voltam benne, hogy ma nem az odaút, hanem a megérkezés lesz a legjobb. Megérkezni ennyi szép emlékkel, amit pénzért nem lehet megvenni. A testem az életbenmaradásért küzdött, de lelkileg maximálisan feltöltödve álltam meg az otthonom elött. Amíg hütöttem a motort, csak bámultam gyerekkori álmom és halkan odasúgtam: "Neked is köszönöm".


Te Cott90 ez olyan szép, hogy engedelmeddel megy a Honlapunkra a Klub / Klubtagok blogjai menübe :!: :D

Köszi a beszámolót!


Nm, én köszönöm a szervezést :) viszont a hosszú ö hiányát kérlek javítsd ki, sajnos osztrák gépen nem tudom írni. :)
2005 Blobeye STI
Avatar
Cott90
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 998
Csatlakozott: 2012.04.27., pén. 17:37
Tartózkodási hely: Sopron
Has liked: 532 times
Been liked: 716 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: petkó » 2015.06.29., hétf. 21:41

Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Taszi » 2015.06.30., kedd 00:31

https://www.youtube.com/watch?v=X40PAWRtp0g

Remek kis videó a jövőből! :D
Blobeye WRX Sti...
Avatar
Taszi
Bennfentes
Bennfentes
 
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2013.05.14., kedd 23:46
Tartózkodási hely: Párkány
Has liked: 267 times
Been liked: 92 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Tomcy » 2015.06.30., kedd 06:07

Basszus most jutott eszembe, hogy nagyon nem vettem át a Colinos pólót amit rendeltem.
Tudja valaki, hogy kinél leledzik?
Elvileg egy kék L-es.

Nekem is vannak videók(a tescos visszafordulás is megvan), csak még nem volt időm feltölteni, ma neki állok, de a lassu feltöltésem miatt nem biztos hogy ma végzek is.
2001 Bugeye WRX Wagon
Avatar
Tomcy
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2007.04.29., vas. 13:10
Tartózkodási hely: Kisbér
Has liked: 53 times
Been liked: 161 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Karo » 2015.06.30., kedd 07:46

Taszi írta:https://www.youtube.com/watch?v=X40PAWRtp0g

Remek kis videó a jövőből! :D


Hát gyerekek 7perc 12 másodpercig libabőrös voltam! Azt a kibebsztttt 7 szentségit nekiiijjje!
:hullam: :hullam: :hullam: :hullam: :hullam: :hullam: :hullam: :hullam:
k@ro
...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Avatar
Karo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1551
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 17:03
Has liked: 55 times
Been liked: 192 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: NateS » 2015.06.30., kedd 09:25

Taszi írta:https://www.youtube.com/watch?v=X40PAWRtp0g
Remek kis videó a jövőből! :D


Fiúk, én ezt úgy elküldeném a Subaru Snaps Facebook oldalára, hadd lássa a nemzetközi közönség is :)
Kitől kell erre jóváhagyást kérni?

Tomcy írta: Nekem is vannak videók(a tescos visszafordulás is megvan), csak még nem volt időm feltölteni, ma neki állok, de a lassu feltöltésem miatt nem biztos hogy ma végzek is.


Na arra kíváncsi vagyok :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NateS 2015.06.30., kedd 11:09-kor.
Subaru Forester XT Sport MY16'
ex.Subaru Forester XT Platinum MY13'
Avatar
NateS
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2007.02.04., vas. 19:22
Has liked: 70 times
Been liked: 216 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Hooder » 2015.06.30., kedd 09:30

NateS írta:
Taszi írta:https://www.youtube.com/watch?v=X40PAWRtp0g
Remek kis videó a jövőből! :D


Fiúk, én ezt úgy elküldeném a Subaru Snaps Facebook oldalára, hadd lássa a nemzetközi közönség is :)
Kitől kell erre jóváhagyást kérni?

Tomcy írta: Nekem is vannak videók(a tescos visszafordulás is megvan), csak még nem volt időm feltölteni, ma neki állok, de a lassu feltöltésem miatt nem biztos hogy ma végzek is.


Na arra kíváncsi vagyok :)


Küldd csak nyugodtan, bármilyen promóciót jó néven veszünk ;)
I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me
Avatar
Hooder
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2625
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 22:19
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Has liked: 410 times
Been liked: 926 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Hooder » 2015.06.30., kedd 09:31

Megírom majd én is a beszámolót, de egyelőre még nem nagyon sikerült levegőhöz jutni a héten, mivel egy csomó dolgot most kell behoznom ami az OST miatt nem élvezett prioritást :lol:

És őszintén szólva még kavarog is bennem ez a hétvége tisztességesen! Annyi minden történt, lehetetlen 1-2 nap alatt feldolgozni! Köszönöm mindenkinek ezt az élményt :wink:
I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me
Avatar
Hooder
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2625
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 22:19
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Has liked: 410 times
Been liked: 926 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: petkó » 2015.06.30., kedd 11:10

miki3d - től kaptuk:

http://indafoto.hu/miki3d/2015_06_27_subarutalalkozo

Köszönjük!
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: bzsk » 2015.06.30., kedd 11:39

Cott90 írta: Ekkor történ hogy egy kedves lány akit ekkor még nem ismertem....


18+ folytatás is jöhet! :lol:
Impreza GT "00 - SOLD :roll:
Impreza "08 STI 8)
Avatar
bzsk
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2013.04.08., hétf. 10:20
Tartózkodási hely: Budapest XIV., Eger
Has liked: 652 times
Been liked: 826 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Hooder » 2015.06.30., kedd 12:11

bzsk írta:
Cott90 írta: Ekkor történ hogy egy kedves lány akit ekkor még nem ismertem....


18+ folytatás is jöhet! :lol:


:mrgreen: :lol:
I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me
Avatar
Hooder
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2625
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 22:19
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Has liked: 410 times
Been liked: 926 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: petkó » 2015.06.30., kedd 14:46

Személyes élményem a XII. OST-ről (És beszámoló annak, aki lemaradt a buliról)

OST 2015 06.27-28


Immár 12 éve, minden év júniusában sor kerül az Első Magyar Subaru Klub Egyesület legnagyobb éves rendezvényére, az Országos Subaru Találkozóra.
A szervezés már januárban elkezdődik, először csak tervezgetés szintjén és ahogy múlik az idő, egyre intenzívebben dolgozzuk ki a részleteket. Ehhez sok tárgyalás, egyeztetés, sponzorok felkeresése, számolgatás szükséges, míg végül kialakul a végleges helyszín és program
.
Az első találkozó még 2001 -ben volt, amikor már 8 fős látszámú volt a Klub , alapító elnökünk, Nokiafan (Giczy András) szervezte.

Kép

Ezután Törökmezőre költöztünk, több alkalommal itt volt az OST, de ezt a területet is kinőttük, ezért áttettük székhelyünket az agárdi Park Kempingbe. Néhány év után már nem tudott ez a helyszín újat hozni, kinőttük ezt a területet is, ezért ismét új helyet kerestünk.
Mindenképp víz mellett szerettünk volna maradni, ezért Mosonyi Zsolti (Brumásbácsi) ötlete alapján jutottunk el az esztergomi Palatinus Tóhoz, ahol korábbi subarus klubtagunk Szalánczay Peti (deltahf67) fogadott be minket az Öböl Music Beach strandján. A körülmények kitűnőek, a lehetőségek szinte kimeríthetetlenek és főleg Peti és Oldalbordája Helga önzetlen segítsége és munkabírása sokat lendített a rendezvény minőségén.

Ennyi előzetes után végre eljutottam napjainkig, pontosan 2015 június 26 - ig! Néhányan a Vezetőségből előre kimentünk, molinókat, zászlókat, posztereket tettünk ki és még egy roham előtti egyeztetésre ültünk össze Petivel néhány sör mellett. Az időjárás pénteken bíztató volt, nagyon reméltük, hogy ez a következő két napban is ilyen marad. Néhányan már pénteken megérkeztek, sátrat vertek , mi Csolnokon kaptunk szállást, kb. 3 km-re a Strandtól, Lütyővel és később Szilárddal laktunk egy panzióban , elég jó körülmények között.

A szombatot izgatottan vártam! Fél kilenckor már a Strandon voltunk, felállítottuk Zoli tombolás sátrát, a kapunál még egy utolsó eligazítást tartottunk, és vártuk a Bubukat! Jöttek is sorban, jó volt látni az érkezőket! Lányom is jött a családdal, de útközben dugó volt, éppen csak az indulás végére érkeztek, így a kisunokám már nem tudott velünk jönni...

Az a megtiszteltetés ért, hogy én mehettem elöl, közvetlen a rendőrautó után. Végig szólt a sziréna, mindenki menekült előlünk, a szabad utat a kereszteződésekben a Polgárőrség biztosította. Le a kalappal, a rendőrök értették a dolgukat. Egy baráti ország miniszterelnökének éreztem magam, ahogy mindenhol szabad utunk volt, akár piroson mentünk át, akár a záróvonalat átlépve nem túl nagy sebességgel mentünk végig Esztergomon. Jó lenne ezt otthonra is rendszeresíteni munkába járáshoz!

A visszapillantóból a sok Subaru látványa valami lenyűgöző volt! A Dómhoz a felállásnál a sok Subaru látványa egész különleges, felemelő volt! Miután megtöltöttük a parkolót, Peti gyorsan reagált, egyeztetett az Érsek Úrral, egy órára kaptunk engedélyt arra, hogy a szobor köré is beállhassunk. Valószínű ilyet még nem látott Esztergom, meg mi sem! A látvány frenetikus! Figyelmetekbe ajánlom Peti szenzációs felvételeit, amit drónnal készített, ebben a filmben egészben felülről láthatjuk a vonulásunkat, felállásunkat. Jó volt látni a megilletődött arcokat, a sok fényképezőt, ahogy mindenki igyekezett megörökíteni ezt a nem mindennapi eseményt!

Az előre eltervezett időpontokat igyekeztünk tartani, ezért sajnos indulni kellett. A parkolóból kihajtás is ugyanolyan fegyelmezetten történt, mint a beparkolás, a csaknem 160 autó (én156-t számoltam) rendben kihajtott a parkolóból és indult a konvoj vissza a Strandra. Sajnos útközben egy szakasz valahogy lemaradt és rossz irányba indult, és persze az utánuk jövők már őket követték. Én leszakadtam tőlük és a Kertvároson keresztül már a lezárt út bal oldalán végigmenve értem a körforgalomba, ahol a Polgárőr a fejét fogta, hogy kerülhettem oda. De látván a 6 csillagot, barátságosan intett, hogy soroljak be , úgy emlékszem éppen Szilárd engedett be a sorba.

Terv szerint pontosan egy órakor érkeztünk! Kaja kis sorban állással, a háziak dicséretére legyen mondva, azon túl, hogy az ételek kitűnőek voltak, hősiesen állták a rohamot és flottul ment a kiszolgálás!
A Tombolákat szorgalmasan vették, szeretném megköszönni a Lányoknak a kitartó segítséget és LeoneLaciéknak is, hogy egész délután helytálltak!

Kis pihenő után összeálltak a csapatok az Olimpiára és kezdődött a vetélkedés. Hat csapatunk volt, a versenyszámok: kajak, kötélhúzás, és blob. Kemény küzdelem volt, a csapatok lelkesen harcoltak a győzelemért, érdemes is volt, mert az első 3 helyezett értékes ajándékokat kapott. A versenyeket nem írom le, a képeket nézzétek, az magáért beszél!

Este 7 órakor kezdődött az eredmény hirdetés. A nyerteseket megéljeneztük, majd a tombola sorolás következett. Igazán értékes ajándékok voltak, köszönet a felajánlóknak! A fődíj idén is az Emil Frey Import felajánlásában, ezúttal a 2015-ös Outback tesztvezetése egy egész hétvégére. A nyertes elmondása szerint úgyis egy nagyobb kirándulást tervezett, így nagy örömére ezzel a kényelmes, igazi családi autóval teheti ezt meg!

Ezután már hangolt a zenekar és kezdődött az esti hangulat. Mi Julival 10-ig élveztük a zenét, közben ismerkedtünk, beszélgettünk, de mivel már előző nap is "munkában" voltunk, szombaton is helyt kellett állnunk, ugyanis sokunknak a pálinkáját kellett megkóstolnom, elvárták, hogy a minőségéről véleményt mondjak, én tudásomnak megfelelően tájékoztattam a pálinka tulajdonosát a minőségéről, igaz, a sokadik után már az ízek kezdtek egybefolyni, de álltam a sarat! Itt szeretném megköszönni azoknak, akik ezzel a finom nedűvel töltötték belém a vitaminokat és azoknak is, akik sörrel kínáltak. Szóval összességében ezek eredményeképpen 10 órakor a Panzió felé vettük az irányt, persze itt már Juli vezetett, mert az ő vitaminadagját is én fogyasztottam el egészségem érdekében, - gyors zuhany és lefekvés után még homályosan kavarogtak fejemben a napi események, de aztán szinte pillanatok alatt az igazak álmát aludtam!

Vasárnap már nem volt korán kelés. Ennek ellenére 9 órakor már a Strandon voltunk, kötelező reggeli kávé, tartalmas reggeli és nagy szomorúsággal kezdtük lebontani a molinókat, zászlókat.
A Bubukat már ismét lehetett hallani, ahogy sorban indultak hazafelé. A Győri team ismét együtt indult, jó kis összetartó csapat ez! Örülök, hogy sokukkal személyesen is megismerkedhettem!

Nekünk nem maradt más hátra, mint hogy a Háziakkal még egy utolsót egyeztessünk, elszámoljunk és kielemezzük a két (három) nap eseményeit. Abban maradtunk, hogy ha a Music Beach befogad, jövőre is ide jövünk, Peti megígérte, hogy a következő OST-t is támogatni fogja, ugyanilyen lehetőséget biztosít számunkra. (Szerinte még sőőőt!)

Én alakulásunktól fogva minden OST-n részt vettem, minden évben abban maradtunk, hogy éppen az volt a legjobb. Idén is csak ezt tudom mondani, hogy most ez volt a legjobb!

Nagyon nagy köszönet a Támogatóinknak, hogy anyagilag és tárgyakkal segítettek abban, hogy a rendezvény még színvonalasabb lehessen!
A Vezetőségi tagoknak, hogy a számtalan vezetőségi üléseken részt vettek és ötletekkel, utánajárásokkal, munkájukkal hozzájárultak az idei OST előkészítésében és lebonyolításában.
A Részvevőknek, hogy lelkesen abszolválták a versenyeket, akik nem, azok lelkesen drukkoltak, a konvojozásnál külön dicséretet kaptunk a Főrendőrtől, hogy ilyen fegyelmezetten mentünk végig 2 x 8 km-t!
És nem utolsó sorban köszönet az Öböl Music Beachnek - Petinek és Helgának, hogy befogadtak minket és nem kis erőfeszítéssel dolgoztak azon, hogy a Rendezvényünk még tartalmasabb lehessen!

Én részemről nagyon jól éreztem magam, sajnáltam, hogy vége, ahogy korábban Ákos írta, valóban 1-2 nap kell ahhoz, hogy az ember feldolgozza az Eseményeket!

Köszönöm, hogy Veletek lehettem!
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: petkó » 2015.07.01., szer. 10:42

Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Jani001 » 2015.07.01., szer. 14:49

Nincs valakinek véletlenül videofelvétele a Blob-os repüléseimről? Szívesen röhögnék a hátasokon, amiket nyomtam! :D
Avatar
Jani001
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2437
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 00:08
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1040 times
Been liked: 731 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Moto » 2015.07.01., szer. 19:04

Sziasztok,

Köszönjük mi is a szervezést, az idei volt a harmadik OST amin részt vettünk, óriási élmény egyre több megszállottal megismerkedni, beszélgetni, bulizni.. :)
Ilyenkor mindig megnyugszom, hogy nem vagyok egyedül az autómániámmal, és a Subaru-k iránti rajongásommal.. hát nem, sőt.. :D remélem jövőre még többen leszünk.. :)
A helyszín telitalálat, a programok a felvonulás, minden gördülékenyen ment, és nagyon jól sikerült :)

:hullam:

Kár, hogy nem volt időm végignézni az összes autót egyenként.. kb egy hétbe telt volna :).. de pl azt az S202 Bugeye STI-t nem tudtam közelebbről megnézni.. (túl hamar kezdtünk inni.. pl, Ceofang pálinkája tényleg brutál volt, Ákosnak is köszi a pálinkát.. ..ja, Kemszi-n pedig én is még most is szakadok :D
Győriekkel, Tatabányaiakkal is király volt dumálni, összetartó csapat mindkettő :)

+egy javaslat, esetleg ha típusspecifikus szektorokat valahogy ki lehetne alakítani legalább az elején.. GC8, GDB, Legacy, Forester.. stb.. tudom macerás lenne ezt megoldani a sok többi dolog mellett, csak esetleg még több esély lehetne megismerkedni azonos típusok tulajainak.. +nem utolsó sorban jól néznének ki az egyes csoportokba összeszedett autók..

Köszi Mindenkinek, aki részt vett a szervezésben, jövőre, ha megyünk már mi is fogunk tudni felajánlást tenni.

Üdv!
Avatar
Moto
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2012.08.01., szer. 21:32
Has liked: 295 times
Been liked: 123 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: kemszi » 2015.07.01., szer. 19:36

egy kevéske kép anyagot találtam egy messzi messzi....fórumban
https://sg.hu/forum/uzenet/1144427975/1125
https://sg.hu/forum/uzenet/1144427975/1122
erről a képről kérdezném Hooder-t hogy itt odalépett az autónak,vagy volt 4mázsa cement a csomagtartóban? :lol: (költői kérdés volt :D )
Kép
kemszi
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2014.03.31., hétf. 19:52
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has liked: 450 times
Been liked: 596 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Airtibi » 2015.07.01., szer. 21:20

Némi csúszással, de én is eljutottam oda, hogy megírjam a memoárt az idei OST-ről.
Kicsit vegyes érzelmekkel indultam neki a találkozónak, mivel az én autóm még nem készült el, és potyautasnak sem szerettünk volna beülni, Öcsém jóvoltából egy MX-5 roadsterrel sikerült gyarapítani az OFFos autók listáját, amit ezúton is köszönök Neki!
Szombat kora reggel a szokott helyünkre, az ETO Parkhoz begurulva már néhányan ott várakoztak Cott90, Krisztián, Attila, Tibcsi, Laci, mondhatni a győri kemény mag, ha jól emlékszem, elnézést, ha kihagytam valakit. Még 2 autó érkezett, Sbali és egy eddig számomra ismeretlen srác egy jobbkormányos STi-vel. EÜ szünet, majd nagyjából terv szerint elindultunk Tatabányára. Nem tudom, Cott milyen nagy tempóról beszélt, nekem 120nál többet nem mutatott az óra, max 1x ;) Lehet, hogy csal.
Ahogy megérkeztünk az AranyM-es kajálda parkolójába, nem győztük kapkodni a fejünket, egyre másra csak záporoztak a Subaruk körülöttünk. Ekkor jött az ötlet a sorbaállításra és a színkódra, amikorra már 20 autót számlált a tömeg. Innen indultunk Zoliék felvezetésével Bajnán keresztül a tetthelyre. Az elején kicsit féltem, hogy beragadunk valamelyik lámpánál és nem sikerül utolérni a rajt, de mindenkinek sikerült megfelelő tempóban maradni. Már a beérkezés Dorogra is elég hatásosra sikerült, az üzletekből kijöttek az emberek és csak lestek, füleltek a ropogásra, motorbőgésre.
Gyors parkolás, ismerősök megkeresése, pacsi. El nem tudom mondani, hogy mennyire jól esett, hogy olyan sokan érdeklődtek, hogy hogy áll az autóm, mikor lesz kész, mivel jöttünk. Tavaly úgy érkeztünk meg Velencére, hogy senkit nem ismertünk, volt egy kis félsz, hogy milyen lesz, de Kálmán Zoli és Népi Zenekara hamar feledtette velünk ezt a dolgot. Idén már „hazatérőként” üdvözölhettünk nem kevés embert.
A vonulás során igyekeztem minél hátrébb sorolódni a Miatával, de szerintem méltón zártuk a sort és mi is kaptunk kellő mennyiségű lájkot, integetést. Számomra is hátborzongató látvány volt egyszerre ennyi Subarut mozogni látni, de kicsi fintor ott volt a szám szélén az enyém miatt. Na de majd jövőre!
A Subaru Olimpia előtt a tatabányai csapat megpróbált megfélemlíteni határozott fellépésével, de bíztam a csapattársaimban és nekivágtunk a vetélkedésnek. Kötélhúzás zsinórban kétszer(maxiriszpekt Tomcynak, remélem rendbejött a keze), bobozás (ahol természetesen én voltam a nehéz kategória), majd kajak és a blob. Ez utóbbi rengeteg vidám percet okozott a környéken álldogálóknak, Tibcsi röptét szerintem bármelyik műugró versenyen maxra pontozták volna, és a stílust a két Leugrómester valamint az őket a földről „víz-kikólával” (TM by Cott90) hergelő Szotyi (sorry, a keresztnevet nem tudom) fokozta a végtelenségig és vissza.
A tombola idén is hozott egy szükséges apróságot, de sokkal jobban esett, amikor az eredményhirdetésnél Ákos úgy vezetett fel minket, mint a fórumon egyre aktívabb csapat. Nagyon örültem, hogy Petkóval és kedves feleségével is sikerült pár szót váltanom, aranyos momentum volt, amikor vasárnap reggel az alelnök úr az asszonyi bíztatásra lőtt egy képet a távozni készülő csapatunkról. Szerintem a többiek nevében is megköszönhetem a Vezetőségnek mindazt a támogatást, amit kapunk! KÖSZÖNJÜK SZÉPEN! :)
A vacsora nekem kimaradt, illetve 2 db nagyon finom palacsintában teljesedett ki, vesztemre, mert innentől kezdve előbb a hozott Jäger, majd néhány pálinka is befigyelt. Szerencsére nekem megvan minden emlék. NLE koncert a mennyasszonyrablással, Csanád vízipipája, Hooder ipari demizsonból kínált pálinkája, stb. Csupán csak 3x indultunk el a szállásra, de mindig sikerült valakinek visszatéríteni, de egyáltalán nem bántam.
Nekünk a Boszitanyán volt szállásunk, ami külsőre kellemes, kulturált, viszont csak azt felejtették el a tulajok közölni, hogy szombaton buli van kb hajnal 4ig, mindenféle retro zenével. Nekem nem volt gondom, hála az alkoholnak, de a Kedvesem sajnos nem sokat aludt az éjjel.
Vasárnap szerencsénkre találtunk egy kis pékséget útközben, sikerült valamennyi élelmet magamba tuszkolni, majd gyors pacsi az ébredező/józanodó társaságnak és gyí haza. Kicsit sajnáltam, hogy este és másnap nem sikerült annyi emberrel beszélgetnem, mint szerettem volna, de szerét fogjuk ejteni, hogy ezeket a hiányosságokat bepótoljuk.
Hazaúton mi voltunk az utolsók és kicsit úgy érzetem magam, mint Okoskatörp, mikor a többiek előreszaladtak és én csak azt tudtam kiabálni, hogy „Várjatok meg!!!” Persze igyekeztem szedni a lábamat és néha a látótávolságon belülre került mindkét előttem haladó autó. Tatabánya-külsőn érzékeny búcsút vettünk Zoliéktól, majd haza. Útközben lőttünk még néhány fotót a tükörből, és a napot stílusosan az egyik Meki parkolójában zártuk Attilával és Cott90 kollégával.
Tudom, kicsit hosszúra nyúlt a beszámoló és még rengeteg szép emlék van a fejemben, amit szívesen megosztanék, de szerintem nem én vagyok az egyedüli ezzel.
Szeretném megköszönni
- a vezetőségnek és mindenkinek, aki közreműködött, hogy ez a találkozó összejöjjön. Örülök, hogy egy ilyen csapat tagja lehetek én is!
- Hoodernek a bíztató szavakat a koncert előtt.
- kedves Feleségemnek a támogatást és kitartást, hogy a fáradtsága ellenére is maradt és nem panaszkodott az indulás miatt, hogy velem van a hülyeségemben, és hazafelé azt mondta, hogy nem akar már ő sem hétköznapi autót! Lehet, hogy drágább sok tekintetben a Subaru, de az érzés, amit ad, ez a társaság, amit összehoz pótolhatatlan!
Tibi
1. GC4, lassacskán GC8
2. Bug Wagon 2.0
3. Forester 2.0 S-turbo
Avatar
Airtibi
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 771
Csatlakozott: 2013.10.13., vas. 16:36
Tartózkodási hely: Győr, elvétve Pécs és Nyíregyháza
Has liked: 596 times
Been liked: 483 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: kemszi » 2015.07.01., szer. 21:41

"Tavaly úgy érkeztünk meg Velencére, hogy senkit nem ismertünk, volt egy kis félsz, hogy milyen lesz,"
Ezzel én is így voltam idén,de hála a remek csapatnak nem kellett magam idegennek érezni egy percig sem,az első M3as pihenőtől kezdve az utolsó elköszönésig Pesten :D
kemszi
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2014.03.31., hétf. 19:52
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has liked: 450 times
Been liked: 596 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Cott90 » 2015.07.01., szer. 21:54

Kemszi, téged pont kifelejtettelek mint NewComer a subarus ismerettségi körömben :D amikor leültél az asztalhoz, az elsö gondolatom az volt, hogy "ki ez az állat?!" persze jó értelemben! :D pacsi!
2005 Blobeye STI
Avatar
Cott90
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 998
Csatlakozott: 2012.04.27., pén. 17:37
Tartózkodási hely: Sopron
Has liked: 532 times
Been liked: 716 times

Re: XII. Országos Subaru Találkozó 2015 június 27-28.

HozzászólásSzerző: Ceofang » 2015.07.01., szer. 21:58

Fater adott mango, ananasz, birs vegyes palinkat, most be is nyomtam 2 felest; rogton Kemszire gondoltam... Mintha itt lenne velem Dír Janival egyutt.
Avatar
Ceofang
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2012.10.31., szer. 06:01
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 682 times
Been liked: 1469 times

ElőzőKövetkező

Vissza: Országos Subaru Találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron