XIV. OST 2017. Június 17-18. Velence, Drótszamár Kemping

A legnagyobb, évente megrendezésre kerülő nyilvános rendezvényünk

Re: XIV. OST 2017. Június 17-18. Velence, Drótszamár Kemping

HozzászólásSzerző: Hooder » 2017.06.16., pén. 20:15

5-6 fős csapatok szoktak nevezni általában de nincs szigorúan véve ;)
I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me
Avatar
Hooder
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2625
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 22:19
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Has liked: 410 times
Been liked: 926 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2017.06.18., vas. 12:21

Ma jöttünk el.
Nagy köszönet a Vezetőségnek, Szervezőknek, jó volt! A hely választása telitalálat, a Subaru teljesen leválasztva a kemping területétől, így együtt tudtunk lenni egy kényelmesen nagy területen. Az óriássátor is praktikus, szerencsére az eső elől nem kellett bevonulni, de az esti programra, az eredményhirdetésre és a tombolasorsolásra kiválóan megfelelet. A tombola sorsoláson végig jó hangulat volt, az ajándékoknak a nyertesekkel együtt tudott örülni az egész közösség.

Az olimpia nehezen indult, de 1-2-re belelkesült a társaság és komoly csatákat vívtak a csapatok! Nagyon jó ötlet volt a játékokra a csocso, segway, és ügyességi játékok, és ha még az idő is kegyesebb lett volna hozzánk, a vizi programokban is lett volna meglepetés.
Végre a konvoj is összejött, az útvonal a visszafordítóval kitűnő ötlet volt, kár, h néhány Subarus alternatív útvonalat választott, de így is érdekes volt, mert többször tudtunk egymással szemben találkozni :D .
Nekem megható volt a Vezetőség megemlèkezése az eddigi munkámról, hálás köszönet érte!
Összességében nagyon jól sikerült OST volt, kis családommal együtt jól éreztük magunkat, jövőre is ott leszünk :!: :D
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: Jani001 » 2017.06.18., vas. 12:34

Köszönjük szépen a lehetőséget a kis családom és barátaim nevében, hogy ott lehettünk, nagyszerű volt minden. Sajnos kevesen voltunk és Marci fiacskám is lefoglalt nagyon, így idén ki kellett hagyjuk az olimpiát, de legalább másnak is adtunk esélyt nyerni, eddig 4 éven át zsinórba mi nyertünk. :D

Lőttem pár képet:
https://www.facebook.com/janos.giljan/m ... nref=story

És vágtam egy mini videót. Túl sokat nem kameráztam, így ez tényleg csak ilyen hangulat szösszenet. Ha a hivatalos klubbos videóhoz kéne bármelyik részlet eredetiben, írjatok és küldöm:
https://youtu.be/dhB2mBhpBG8
Avatar
Jani001
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2437
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 00:08
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1040 times
Been liked: 731 times

HozzászólásSzerző: Gubi86 » 2017.06.18., vas. 18:40

Sziasztok!

Mi még itt vagyunk kislányomml. Ha engem nemis de a kislányom biztos megjegyezték páran, bocsi ha valakinek maradando szemkárosodást okozt nulladilk napon a fejlámpával :D

A helyválasztás nagyszerű, a társaságod szuper volt, jövőre is jövünk.
Nagyon jól éreztük magunkat, szuper kis csapat gyűlt össze.
Sajnos az idő nem volt a legjobb, de attól még jo kis bulit dobtatok össze.

Amint hazaérek a konvojról teszek fel egy kis videot.

Kép
Gubi86
Újonc
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.06.16., csüt. 18:59
Tartózkodási hely: Tát
Has liked: 2 times
Been liked: 9 times

HozzászólásSzerző: Cott90 » 2017.06.18., vas. 21:38

Nekem nagyon bejött ez a találkozó is! Szuper társaság, szuper hangulat! A tavalyi egyesek szerint hibának vélt de engem hidegen hagyó problémácskák (zuhany/wc minösége, büfé, konvojozás, stb) mint orvosolva lettek.
Örülök hogy az elmúlt hetek sárdobálózásai után a vezetöség mégsem hagyta a p1csába az egészet és összehozta ezt a színvonalas találkozót, amit a legtöbb autós klub megirigyelne (füvön parkolás + grillezés).
A humán csocsó, segway-es veretés és a klasszikus kerékcsere verseny is nagyon bejött, csak bzsk-t sajnálom hogy nem lett meg neki Hooder felniszettje.

2 dolog zavart egy picit: az egyik az idöjárás, amit sajnos nem sikerült elintézni senkinek, hogy olyan legyen mint tavaly. A másik az hőzöngés a 40. kör rövid után előállt.

Ezzel együtt mégis jó volt és megyünk legközelebb is! ;)
Pacsi
2005 Blobeye STI
Avatar
Cott90
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 998
Csatlakozott: 2012.04.27., pén. 17:37
Tartózkodási hely: Sopron
Has liked: 532 times
Been liked: 716 times

HozzászólásSzerző: miki3d » 2017.06.19., hétf. 00:29

Avatar
miki3d
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010.06.08., kedd 17:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Has liked: 101 times
Been liked: 477 times

HozzászólásSzerző: Cott90 » 2017.06.19., hétf. 08:04

Jut eszembe, reggel talàltam egy kék subarus kabàtot a padjainkon. Nem hiànyzik senkinek? Atek? Kalmanzoli? Molnàrtomi?
2005 Blobeye STI
Avatar
Cott90
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 998
Csatlakozott: 2012.04.27., pén. 17:37
Tartózkodási hely: Sopron
Has liked: 532 times
Been liked: 716 times

HozzászólásSzerző: kemszi » 2017.06.19., hétf. 08:09

Két közérdekű :
Kullancs miatt nézzétek át magatokat alaposan ,Géza barátom talált egy szép darabot a sátor oldalán ami már nem volt szomjas...és már nem is lesz
Valakinek nem hiányzik egy klubos bézbóz sapka,(az autómban volt)? Én személy szerintem a hangomat keresem aki megtalálná postázza el

Köszönet a szervezésért ,a helyszín sokkal jobb volt szerintem mint a tavalyi. Megint jól éreztük magunkat meg egymást is :mrgreen:
A büféről nem tudok nyilatkozni én vasárnap reggel egy forró teát vettem összesen :D ,bár idén az idő miatt szerintem nem is volt olyan terhelés alatt mint tavaly
kemszi
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2014.03.31., hétf. 19:52
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has liked: 450 times
Been liked: 596 times

HozzászólásSzerző: Ace » 2017.06.19., hétf. 08:15

Sziasztok,

Köszi srácok a szervezést, sajnos idén nagyon keveset tudtam lenni pedig végre itt volt a találkozó a szomszédban mindegy nem is ez a lényeg a hely nagyon jó volt sajnos az idő nem volt strandolós azért kár de hangulatos volt a csak nekünk elkerítet rész jó ,hogy az esőre is fel voltatok készülve a sátorral. A Segway-ezés kipróbálása remek ötlet volt nagyon jól szórakoztunk. 8) Fájt a szívem, hogy a konvojról fotózásról idén sajnos lemaradtunk remek lehetett. Jövőre mostmár tényleg a három napos OST látogatást szeretném kivitelezni lesz ami lesz mi ott leszünk. :wink:
06 Hawk WRX
Avatar
Ace
Bennfentes
Bennfentes
 
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2015.01.07., szer. 12:48
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has liked: 799 times
Been liked: 250 times

Re:

HozzászólásSzerző: Bubbancs » 2017.06.19., hétf. 08:19



Köszi a szép 3D-s galáriát és örülök, hogy végre személyesen is volt szerencsénk találkozni. Nem csak a tejes kádas arcodat láthattam. :D
Avatar
Bubbancs
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2017.01.26., csüt. 22:21
Has liked: 176 times
Been liked: 120 times

HozzászólásSzerző: bzsk » 2017.06.19., hétf. 08:56

Bizonyára többen észrevettétek, hogy személyemmel bővült a vezetőségi tagok sora. :)
Itt is szeretném megköszönni a srácoktól a munkát, amit beletettek, hogy ilyen jól sikerüljön, illetve a résztvevőktől is, sikerült sok új arccal ismerkedni, reméljük a jövőben is jönnek! :)

Hazafelé moto-val az agárdi mazda találkozóról hazafelé tartókkal sikerült egy jót autózni. :mrgreen:

Ugyanitt 215/45 R17 játszós gumik cserélhetőek szombat esti emlékekre. :twisted:
Impreza GT "00 - SOLD :roll:
Impreza "08 STI 8)
Avatar
bzsk
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2013.04.08., hétf. 10:20
Tartózkodási hely: Budapest XIV., Eger
Has liked: 652 times
Been liked: 826 times

Re: XIV. OST 2017. Június 17-18. Velence, Drótszamár Kemping

HozzászólásSzerző: peter.lassu » 2017.06.19., hétf. 09:02

bzsk írta:Bizonyára többen észrevettétek, hogy személyemmel bővült a vezetőségi tagok sora. :)
Itt is szeretném megköszönni a srácoktól a munkát, amit beletettek, hogy ilyen jól sikerüljön, illetve a résztvevőktől is, sikerült sok új arccal ismerkedni, reméljük a jövőben is jönnek! :)

Hazafelé moto-val az agárdi mazda találkozóról hazafelé tartókkal sikerült egy jót autózni. :mrgreen:

Ugyanitt 215/45 R17 játszós gumik cserélhetőek szombat esti emlékekre. :twisted:

Felnivel együtt átveszem és mesélek. :D
Keep calm and drive a SUBARU
Avatar
peter.lassu
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2014.10.23., csüt. 16:28
Has liked: 932 times
Been liked: 202 times

HozzászólásSzerző: lantoscs » 2017.06.19., hétf. 11:16

Sziasztok!
Sajnos most nem tudtam ott lenni, de ahogy a képeket elnéztem, tényleg sajnos...nem baj, lesz jövőre is!
Örülök, hogy jól sikerült - ezek szerint a vezetőség a "helyén van" :-)
Üdv.:lantoscs
lantoscs
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2010.06.01., kedd 09:08
Has liked: 0 time
Been liked: 63 times

HozzászólásSzerző: AtekSTI » 2017.06.19., hétf. 11:22

Nekem nem hiányzik semmi. :D
….................................................................................................
1. Impreza Wrx "01
2. Impreza STI "06
Avatar
AtekSTI
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2015.03.24., kedd 12:49
Tartózkodási hely: Győr
Has liked: 350 times
Been liked: 64 times

HozzászólásSzerző: Bubbancs » 2017.06.19., hétf. 11:26

A sűrű hétvége ellenére végre sikerült bekukkantanom nekem is és láthattam - hallhattam sok sok bubbogóst.
Sajnos nem tudtam sokáig maradni így az olimpiáról lemaradtam :( de szerencsére egy-két értékes arccal sikerült megismerkednem így is.
Köszönet a szervezésért!

Kép
Avatar
Bubbancs
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2017.01.26., csüt. 22:21
Has liked: 176 times
Been liked: 120 times

HozzászólásSzerző: Hooder » 2017.06.19., hétf. 11:26

Cott90 írta:a klasszikus kerékcsere verseny is nagyon bejött, csak bzsk-t sajnálom hogy nem lett meg neki Hooder felniszettje.


Én azért örülök neki hogy így alakult :D

kemszi írta:Két közérdekű :
Kullancs miatt nézzétek át magatokat alaposan ,Géza barátom talált egy szép darabot a sátor oldalán ami már nem volt szomjas...és már nem is lesz


Csak nem megitattad szegényt pálinkával? :lol: :alki:


kemszi írta:Valakinek nem hiányzik egy klubos bézbóz sapka,(az autómban volt)? Én személy szerintem a hangomat keresem aki megtalálná postázza el


Jelentkezem, én hagytam el amikor nagyon mutogattad a mulatós zenét :mrgreen:

peter.lassu írta:
bzsk írta:Bizonyára többen észrevettétek, hogy személyemmel bővült a vezetőségi tagok sora. :)
Itt is szeretném megköszönni a srácoktól a munkát, amit beletettek, hogy ilyen jól sikerüljön, illetve a résztvevőktől is, sikerült sok új arccal ismerkedni, reméljük a jövőben is jönnek! :)

Hazafelé moto-val az agárdi mazda találkozóról hazafelé tartókkal sikerült egy jót autózni. :mrgreen:

Ugyanitt 215/45 R17 játszós gumik cserélhetőek szombat esti emlékekre. :twisted:

Felnivel együtt átveszem és mesélek. :D


Majd mesélek neki inkább én, félre ne érts, nem neked akarok rosszat, de ha lenyúlod a felnijeit, akkor ő meg az enyémeket... Így is ott ólálkodott egy kerék kulccsal a kezében egész este :shock: :D
I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me
Avatar
Hooder
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2625
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 22:19
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Has liked: 410 times
Been liked: 926 times

Re: XIV. OST 2017. Június 17-18. Velence, Drótszamár Kemping

HozzászólásSzerző: peter.lassu » 2017.06.19., hétf. 11:42

Hooder írta:
Majd mesélek neki inkább én, félre ne érts, nem neked akarok rosszat, de ha lenyúlod a felnijeit, akkor ő meg az enyémeket... Így is ott ólálkodott egy kerék kulccsal a kezében egész este :shock: :D


Ne izgulj a 18" neki nem fér alá
Keep calm and drive a SUBARU
Avatar
peter.lassu
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2014.10.23., csüt. 16:28
Has liked: 932 times
Been liked: 202 times

Re:

HozzászólásSzerző: kemszi » 2017.06.19., hétf. 12:09

Hooder írta:
Csak nem megitattad szegényt pálinkával? :lol: :alki:



Ha csak nem az én véremmel volt tele,akkor nem. :mrgreen: Igaz az enyémből nem is tudott annyit kiszívni mert az első "kortynál" mérgezést kapott volna :D
A mulatóssal pedig szerintem ost történelmet írtam :mrgreen: A sapkát meg eljuttatom szerintem Bzskval de ha nem kell találok neki helyet :lol:
kemszi
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2014.03.31., hétf. 19:52
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has liked: 450 times
Been liked: 596 times

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2017.06.19., hétf. 12:18

Hali Mindannyian,

szerintem jó volt ez az OST.
Helyszínen az elkülönített rész Isten-Király volt, konvoj korrekt volt, én még meg is lepődtem Tibivel, hogy milyen hosszú.
Beléptetés gyors volt. Büfét kicsit motiválni kellett - ezúton is köszi ezért Nokiafannak! - de aztán felvette a ritmust.
Én nem láttam a kerékcsere versenyt - hiányoltam is picit... :roll:
Segway jópofa volt, bár senki sem "eröltette" rám az ügyességi, játékost részt, így csak fel-alá száguldoztam...biztos gondolták: na, hülye BMW-s, jó ez neki így is...ha már 2WD... :D
Kár h a "körülmények" és az időjárás áldozata lett a rendezvény...picit érződött h emiatt borult a program, szárazföldi játékokkal nem lehetett kompenzálni a kiesetteket...és így kicsit előbb indult el az italozás meg az "unatkozás"...
Megható volt a "köszönő-kupa", köszönöm én is...örömmel tettem mindent a Klubért.
A széllel nagyon tele lett a tököm már a végére, csak Kemszi pálinkája tudta enyhíteni a szenvedéseimet... :D
Ezúton is köszönöm, Doktor Úr...!!!
Szárazföldi programok közül többen is hiányolták a bekötött szemmel történő autó-felismerést pl...
Az mondjuk lehetne állandó játék...
Röviden ennyi.

Jövőre az időjárás is rendben lesz! :wink:
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

HozzászólásSzerző: flippercsabi » 2017.06.20., kedd 12:32

Sajnos idén programütközés miatt nem lehettünk ott. Jó olvasni a beszámolókat és nézni a képeket és videókat. Köszönöm !
FORESTER
Avatar
flippercsabi
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2014.03.27., csüt. 10:38
Has liked: 48 times
Been liked: 64 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2017.06.20., kedd 14:09

Feltöltöttem a képeimet.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Ha sikerül összegyűjtenem az összes képet, feltöltöm a Honlapra, hogy együtt is élvezhessük :!: :D
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: flat.adam » 2017.06.21., szer. 18:27

Sziasztok!

Idén hál'Istennek minden összejött, így végre részt vehettünk az OST-n. Csatlakozom az előttem szólókhoz, szuper helyszín, rendezés, nagyon frankó volt minden! Sajnos szombat este haza kellett jönnünk, de napközben azért igen jól szórakoztunk. Néhányotokkal sikerült személyesen is megismerkedni, egy hosszabbat vagy rövidebbet beszélgetni.
Látva az események "folyását", azt hiszem, hogy jövőre komolyabban kell vennem a pálinka témáját. :)

Még 1x le a kalappal a csapat előtt!

Mindenkinek a legjobbakat!
SF5 S-Turbo Spec-C :?:
flat.adam
Újonc
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 14:48
Tartózkodási hely: Budapest, Bocfölde
Has liked: 2 times
Been liked: 2 times

HozzászólásSzerző: Yoember » 2017.06.21., szer. 23:08

Sziasztok!

Kérlek Titeket, a pálinkát és annak folyását hagyjuk! :oops:
Mint utólag hallottam és érzem, "durvára" sikeredett a tali.. (Kiaf@szadottolyangyilkospálinkát???Azelsőnélmégemlékszem,hogykiröhögvalaki,mertkellrákisérő.AztánreggelfelébredtemPesten..)

Ezúton is kérek elnézést, ha megbántottam valamely Klubtársat vagy Társát!!! :( (a fák nem érdekelnek, azokat utálom)

Ami nekem lejött:
- Konvoj soha nem volt még ilyen jó :P
- Büfé gáz volt, jobb a saját sütögetéses téma :(
- Frankó, hogy sok az új tag ill. az új vas :)
- 9 rongynyi tombolát buktam a házipáleszotok miatt :alki:
A többiről nem tudok érdemben nyilatkozni... :roll:

Kövi OST-on (ha addig nem dobom el ismét a vasat és be is beengednek) tali, pálinka nélkül és remélem a felélesztett GF8-al!

Köszi ismét a szervezésért meg az átlag ~200ló/kocsiért!

Üdv: Yoember
I feel the need, the need for speed!
Avatar
Yoember
Bennfentes
Bennfentes
 
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004.12.09., csüt. 18:33
Has liked: 37 times
Been liked: 23 times

HozzászólásSzerző: Moto » 2017.06.22., csüt. 09:29

Üdv,

király volt az idei OST is, először mentünk le pénteken, legközelebb is előbb megyünk, így szombaton nem maradtunk le semmiről :D

Pénteken még úsztunk egyet a tóban, és találtunk egy autógumit az iszapban, azt hittem ez már a szombati feladatok része :)

Élőcsocsó király volt, Segway-t sajnos nem sikerlt kipróbálni, asszem épp pálinkáztunk már... jaja igen.. Kemszi

Tényleg korán kezdtünk inni, jó lett volna még józanul többet körbenézni, így is jó pár embert megismertem, sok új kocsi volt.

Régi Fori Spec C blokkal, cápás Hawkeye, S202, Spec C külön sátor alatt + kipróbáltam egy Diesel Legacyt thx Viktor, szóval volt minden.

A konvojban legközelebb nem hagyjuk magunkat eltéríteni, és követjük az előzetes tervet, mert így csak a fotózásra találtunk oda..

Vasárnap reggel másnaposan Kecsua sátrat összehajtani.. pff simán.. #janem

Hazafele jó volt, Mazda klubbal mentünk egyet, lehet egyszer ők is Subarura váltanak :)

Üdv,
Moto
Avatar
Moto
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2012.08.01., szer. 21:32
Has liked: 295 times
Been liked: 123 times

HozzászólásSzerző: Bubbancs » 2017.06.22., csüt. 09:42

Moto írta:
Hazafele jó volt, Mazda klubbal mentünk egyet, lehet egyszer ők is Subarura váltanak :)

Üdv,
Moto


Élő példaként itt is vagyok veletek! :D
Avatar
Bubbancs
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2017.01.26., csüt. 22:21
Has liked: 176 times
Been liked: 120 times

ElőzőKövetkező

Vissza: Országos Subaru Találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron